23. 9. 2019 Klipy klapy

Klipy klapy

Točíme klipy, premiéra bude v Centrálu!

16. 7. 2019 Výhra v Polsku

Výhra v Polsku

Skvělý týden v Polsku korunovaný zlatým pásmem!

4. 1. 2014 Facelift

Facelift

Každý zná oblíbenou barvu kapely STO-HK a ví že žlutá nás provází od začátku. Nyní jsme vsadili na seriozní jazzmanskou černou, ale žlutou jsme si přesto neodpustili alespoň v doplňcích. Mrkněte jak dopadl facelift 2014. Děkujeme RWE a městu Hradec Králové za finanční podporu a firmě AIVN za realizaci.

11. 9. 2013 Vítejte!!!

Vítejte!!!

Vítejte na stránkách Střezinského tanečního orchestru! Pohodlně se usaďte a podívejte se kde nás můžete vidět a slyšet a co je v kapele nového.

Detail akce

4/201812

Výroční koncert a křest CD (12. 4. 2018 v 18:00, Denoche HK)

Náš band s názvem STO-HK jazz orchestra vznikl v dubnu roku 2003. Ačkoliv je to jako by to bylo včera, je to opravdu již patnáct let. Za tu dobu kapelou prošlo přes dvě stě muzikantů, mnozí z nich se dále věnují hudbě ať už amatérsky, profesionálně, či jí dokonce sami vyučují. Kapela se stala i místem setkání několika životních párů, a některým z nich dokonce hrála na svatbě. Životopis STO-HK zdobí kromě nesčetných koncertů, výchovných koncertů, festivalových vystoupení, soustředění, vlastních akcí, táborů, zájezdů nebo sdružujících výletů i několik vysokých umístění v mnoha národních i mezinárodních soutěžích. K nejvýznamnějším vlastním akcím patří devět ročníků festivalu Opendwoor, nebo farní den v Dobřenicích Výčet navštívených destinací, kterými byly krom mnoha krásných Českých měst i zahraniční, například, Walbrzych (PL), Bösel (DE), St. Louis (MO-USA), San Menaio (IT) a další, se už letos chystáme rozšířit o Holandský Sneek, a Polskou Bydgoscz. Vydali jsme tři CD, první bylo natočeno ve školních podmínkách Zdeňkem Hladíkem v roce 2008, druhé s názvem 100% music, ve studiu Václava Vlachého v roce 2012 a to prozatím poslední nazvané On Air, které se bude nyní křtít, bylo natočeno opět u Václava Vlachého v listopadu roku 2017. Grafiku pro STO dělají převážně pánové Jan Slavíček, známý fotograf a výtvarník vyučující na ZUŠ Střezina a Ivan Hofman, podnikatel a grafik, který je dlouholetým podporovatelem a mecenášem STO. Na přípravě hráčů orchestru se podílí více než desítka učitelů. Dovolím si je zde vyjmenovat a za jejich práci jim poděkovat. Anežka Smotlachová (bývalá bariton saxofonistka STO,nyní učitelka oboru saxofon ZUŠ Střezina), Šimon Budzák, Pavel Horák, Lada Holaňová, Ondřej Vávra, Jakub Stratílek, Lukáš Hruběš, Alena Kunínová, Lucie a Karel Houdkovi, Josef Zámečník, Vladimír Šrámek, Petr Dlabola, Zdeněk Hladík, Roman Vrána, Tomáš Votava, Marek Jech, Jitka Kateřina Přibilová, Jiří Pavlík a v neposlední řadě, všichni zkušenější členové kapely, kteří moudře předávají svoje získané zkušenosti mladším příchozím kolegům. Žádná z těchto skvělých událostí by se však nemohla uskutečnit, nebýt trojice zakladatelů.

Karel Šust – osvícený ředitel naší mateřské ZUŠ Střezina, která je naší domovinou.

Radek Škeřík – stál u zrodu mladého bandu, aranžuje pro něj, podporuje ho a se svou vlastní kapelou Safari akordeon orchestra často sdílí společné akce.

Tomáš Antonín Mucha kapelník

K zajištění nejnovějších informací lajkněte:

https://www.facebook.com/…53138842084/

Informace pro orchestr

  • Sraz: 13:00

Naši partneři:

Kontakt:

Tomáš Antonín Mucha, +420 724 823 338, muctom@post.cz